Matura próbna 2020

Od 2 do 8 kwietnia br. na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (www.oke.krakow.pl) dostępne będą próbne arkusze maturalne zgodnie z harmonogramem:

Data Arkusze zamieszczone na stronie internetowej ok. godz. 9:00 Arkusze zamieszczone na stronie internetowej ok. godz. 14:00

2 kwietnia 2020 r.

(czwartek)

· język polski (poziom podstawowy – PP)

· język polski (poziom rozszerzony = PR)

· fizyka (PR)

3 kwietnia 2020 r.

(piątek)

· matematyka (PP)

· matematyka (PR)

· filozofia (PR)

· język łaciński (PR)

· historia sztuki (PR)

· historia muzyki (PR)

6 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) ·języki obce nowożytne (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski) (PP) ·języki obce nowożytne (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski) (PR)

7 kwietnia 2020 r.

(wtorek)

· biologia (PR)

· wos (PR)

· geografia (PR)

· informatyka (PR)

8 kwietnia 2020 r.

(środa)

· chemia (PR)

· język litewski (PP)

· język białoruski (PP)

· język ukraiński (PP)

· historia (PR)

· język litewski (PR)

· język białoruski (PR)

· język ukraiński (PR)

· język kaszubski (PR)

Prosimy aby po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE - słuchacze rozwiązali zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, w odrębnie stworzonym pliku w edytorze tekstów, numerując kolejno rozwiązywane zadania lub a zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.

Rozwiązane zadania można przesłać do szkoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) mailem w formie uzupełnionych plików lub zdjęć/skanów poszczególnych kartek rozwiązań, wtedy nauczyciele będą mogli te odpowiedzi sprawdzić i ocenić oraz przekazać uczniom informację zwrotną.

Przypominamy Ministerstwo Edukacji nie zmieniło do tej pory terminu egzaminu maturalnego, więc przygotowujemy sie do nich jakby miały sie odbyć w normalnym terminie.